MSF4800B-14-1360
Buy MSF4800B-14-1360 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MSF4800B-14-1360
Series:MSF4800
Protective Height:1360mm
Protection:Finger
Other Names:MSF4800B141360
Operating Temperature:-10°C ~ 55°C
Operating Range:0.3m ~ 7.0m
Number of Beams:136
Detection Capability:14mm
Beam Pitch:10mm