MSF4800B-14-1680
Buy MSF4800B-14-1680 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MSF4800B-14-1680
Series:MSF4800
Protective Height:1680mm
Protection:Finger
Other Names:MSF4800B141680
Operating Temperature:-10°C ~ 55°C
Operating Range:0.3m ~ 7.0m
Number of Beams:168
Detection Capability:14mm
Beam Pitch:10mm