LESD8D3.3CT5G
Leshan Radio Co.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LESD8D3.3CT5G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. LESD8D3.3CT5G
Manufacturer Leshan Radio Co.
Description 14.1V 11.2A(8/20us) 3.3V (Max) 5V Bidirectional SOD-882 ESD Protection Devices ROHS