LESD8D12T5G
Leshan Radio Co.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LESD8D12T5G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. LESD8D12T5G
Manufacturer Leshan Radio Co.
Description 23.7V 5.9A 12V (Max) 13.3V Unidirectional SOD-882 ESD Protection Devices ROHS