LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486 |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
| Description | TOPLED BLACK SURFACE CONVERTED Y |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 8000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.12 | |||||
Specifications
Data sheet
| Wavelength: | - |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.05V |
| Viewing Angle: | 110° |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Supplier Device Package: | 2-PLCC |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.110" W (3.20mm x 2.80mm) |
| Series: | TOPLED |
| Package / Case: | 2-PLCC |
| Other Names: | LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486-ND LCYTWTG-AXAY-5F5G-Z486 Q65112A0991 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.084" (2.13mm) |
| Flux @ Current/Temperature - Test: | - |
| Detailed Description: | LED Lighting Color TOPLED Yellow 2-PLCC |
| Current - Test: | 20mA |
| Current - Max: | 30mA |
| Color: | Yellow |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486, use the request quote form to request LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486.The price and lead time for LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LCY TWTG-AXAY-5F5G-Z486.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


