KSZ8873RLLU
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy KSZ8873RLLU with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy KSZ8873RLLU with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | KSZ8873RLLU |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC TXRX PHY 10/100 3PORT 64LQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 64-LQFP (10x10) |
| Standards: | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Series: | - |
| Protocol: | Ethernet |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | 64-LQFP |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | I²C, SPI |
| Function: | Switch |
| Detailed Description: | Ethernet Switch 10/100 Base-T/TX PHY I²C, SPI Interface 64-LQFP (10x10) |
| Current - Supply: | 115mA |
| Base Part Number: | KSZ8873 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply KSZ8873RLLU, use the request quote form to request KSZ8873RLLU pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number KSZ8873RLLU.The price and lead time for KSZ8873RLLU depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# KSZ8873RLLU.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

