IHLP2525CZER220M
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IHLP2525CZER220M with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. IHLP2525CZER220M
Manufacturer Vishay
Description Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Powdered Iron 2.9A 135mOhm DCR 2525 T/R