FGG.3K.303.CYCC10
Buy FGG.3K.303.CYCC10 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FGG.3K.303.CYCC10
Manufacturer LEMO
Description CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Orientation:G
Operating Temperature:-55°C ~ 200°C
Fastening Type:Push-Pull
Detailed Description:3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Current Rating:25A
Color:Silver
Cable Opening:0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm)