FGG.3K.303.CYBC85
Buy FGG.3K.303.CYBC85 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FGG.3K.303.CYBC85
Manufacturer LEMO
Description CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Orientation:G
Operating Temperature:-55°C ~ 200°C
Fastening Type:Push-Pull
Detailed Description:3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Current Rating:25A
Color:Silver
Cable Opening:0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)