ERJP06F7500V
Buy ERJP06F7500V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ERJP06F7500V
Manufacturer Panasonic
Description Res Thick Film 0805 750 Ohm 1% 0.25W ±100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R