ERJP06F4700V
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ERJP06F4700V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ERJP06F4700V
Manufacturer Panasonic
Description Res Thick Film 0805 470 Ohm 1% 0.25W ±100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R