ERJP08F2373V
Buy ERJP08F2373V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ERJP08F2373V
Manufacturer Panasonic
Description Res Thick Film 1206 237K Ohm 1% 0.33W ±100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R