DZ23C9V1-7
Diodes Incorporated
DZ23C9V1-7
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DZ23C9V1-7 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. DZ23C9V1-7
Manufacturer Diodes Incorporated
Description DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT23-3
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Zener (Nom) (Vz):9.1V
Tolerance:±5%
Supplier Device Package:SOT-23-3
Series:-
Power - Max:300mW