BLC9G22XS-400AVTY
Buy BLC9G22XS-400AVTY with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. BLC9G22XS-400AVTY
Manufacturer Ampleon
Description RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-7
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Voltage - Test:32V
Voltage - Rated:65V
Transistor Type:LDMOS
Supplier Device Package:SOT-1258-7
Series:-
Power - Output:87W
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:SOT-1258-7
Other Names:934069729518
Noise Figure:-
Manufacturer Standard Lead Time:13 Weeks
Gain:15.3dB
Frequency:2.11GHz ~ 2.2GHz
Detailed Description:RF Mosfet LDMOS 32V 810mA 2.11GHz ~ 2.2GHz 15.3dB 87W SOT-1258-7
Current Rating:2.8µA
Current - Test:810mA