ASLD221120DNUG
IDEC
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ASLD221120DNUG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASLD221120DNUG
Manufacturer IDEC
Description 30MM SS IL 2POS 12V 2NO GRN