ASLD221120DNUA
Buy ASLD221120DNUA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ASLD221120DNUA
Manufacturer IDEC
Description 30MM SS IL 2POS 12V 2NO AMB