ACM2012H-900-2P-T03
Buy ACM2012H-900-2P-T03 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ACM2012H-900-2P-T03
Manufacturer TDK
Description Inductor Common Mode Choke 410nH 90Ohm 300mA 300mOhm Wirewound 4-Pin 0805 T/R