72V71650BB
Buy 72V71650BB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V71650BB
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC DGTL SW 8192X8192 144-BGA
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
10 pcs
Data sheet
Voltage Supply Source:Single Supply
Voltage - Supply:3 V ~ 3.6 V
Type:Multiplexer
Supplier Device Package:144-PBGA (13x13)
Series:72V
Packaging:Tray
Package / Case:144-BGA
Other Names:IDT72V71650BB
IDT72V71650BB-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C