72V71660BBG
IDT (Integrated Device Technology)
72V71660BBG
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 72V71660BBG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 72V71660BBG
Manufacturer IDT (Integrated Device Technology)
Description IC DGTL SW 16382X16384 208-BGA
(In US Dollars)
12 pcs
Data sheet
Voltage Supply Source:Single Supply
Voltage - Supply:3 V ~ 3.6 V
Type:Multiplexer
Supplier Device Package:208-PBGA (17x17)
Series:72V
Packaging:Tray
Package / Case:208-BGA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C