293D475X9025B2T
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 293D475X9025B2T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. 293D475X9025B2T
Manufacturer Vishay
Description Cap Tant Solid 4.7uF 25V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.8 Ohm 125C T/R