WSR2R3900FTA
Dale / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy WSR2R3900FTA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. WSR2R3900FTA
Manufacturer Vishay Dale
Description Res Metal Strip 4527 0.39 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Molded SMD SMD T/R