WSR2R0400FEA8
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy WSR2R0400FEA8 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. WSR2R0400FEA8
Manufacturer Vishay
Description Res Metal Strip 4527 0.04 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Sulfur Resistant Molded J-Lead SMD Automotive Reel package