WSC45271R000FTA
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy WSC45271R000FTA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. WSC45271R000FTA
Manufacturer Vishay
Description Res Wirewound 4527 1 Ohm 1% 2W ±50ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R