VS-10TTS08STRLPBF
Electro-Films (EFI) / Vishay
VS-10TTS08STRLPBF
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy VS-10TTS08STRLPBF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. VS-10TTS08STRLPBF
Manufacturer Electro-Films (EFI) / Vishay
Description SCR PHASE CONTROL 800V 10A D2PAK
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 800 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
800 pcs1600 pcs2400 pcs5600 pcs
Data sheet
Voltage - On State (Vtm) (Max):1.15V
Voltage - Off State:800V
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max):1V