V26MLA0805NHAUTO
Hamlin / Littelfuse
V26MLA0805NHAUTO
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy V26MLA0805NHAUTO with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. V26MLA0805NHAUTO
Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description VARISTOR 34V 100A 0805
(In US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Data sheet
Varistor Voltage (Typ):34V
Varistor Voltage (Min):29.5V
Varistor Voltage (Max):38.5V
Series:Automotive, AEC-Q200, MLA AUTO
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
Other Names:F7382TR
V26MLA0805NHAUTO-ND
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C (TA)
Number of Circuits:1
Mounting Type:Surface Mount, MLCV
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Maximum DC Volts:26V
Maximum AC Volts:20V
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Energy:0.30J
Detailed Description:34V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Current - Surge:100A
Capacitance @ Frequency:90pF @ 1MHz