TR3E337M6R3D0150
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TR3E337M6R3D0150 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TR3E337M6R3D0150
Manufacturer Vishay
Description Cap Tant Solid 330uF 6.3V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.15 Ohm 125C T/R