THC63LVD827-Q
CEL (California Eastern Laboratories)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy THC63LVD827-Q with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy THC63LVD827-Q with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | THC63LVD827-Q |
|---|---|
| Manufacturer | CEL |
| Description | LVDS Transmitter 1.8V/2.5V/3.3V 72-Ball TFBGA |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.149 | $3.745 | $3.378 | $3.304 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.62 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 72-TFBGA (7x7) |
| Series: | Automotive, AEC-Q100, THine® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 72-TFBGA |
| Output Type: | LVDS |
| Other Names: | THC63LVD827-Q-ND THC63LVD827-QTR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Outputs: | 8 |
| Number of Inputs: | 56 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Type: | CMOS/TTL |
| Function: | Serializer |
| Detailed Description: | 1.218Gbps Serializer 56 Input 8 Output 72-TFBGA (7x7) |
| Data Rate: | 1.218Gbps |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply THC63LVD827-Q, use the request quote form to request THC63LVD827-Q pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number THC63LVD827-Q.The price and lead time for THC63LVD827-Q depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# THC63LVD827-Q.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


