THC63LVDF84C
THine Electronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy THC63LVDF84C with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy THC63LVDF84C with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | THC63LVDF84C |
|---|---|
| Manufacturer | THine Electronics |
| Description | IC Deserializer Lvds 56TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.848 | $6.181 | $5.575 | $5.454 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 56-TSSOP |
| Series: | THine® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Output Type: | CMOS/TTL |
| Other Names: | THC63LVDF84CTR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Outputs: | 28 |
| Number of Inputs: | 4 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Type: | LVDS |
| Function: | Deserializer |
| Detailed Description: | 3.1Gbps Deserializer 4 Input 28 Output 56-TSSOP |
| Data Rate: | 3.1Gbps |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply THC63LVDF84C, use the request quote form to request THC63LVDF84C pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number THC63LVDF84C.The price and lead time for THC63LVDF84C depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# THC63LVDF84C.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

