TGF45-07870787-118
Leader Tech Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TGF45-07870787-118 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. TGF45-07870787-118
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description THERM PAD 199.9MMX199.9MM
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
20 pcs
Data sheet
Usage:-
Type:Gap Filler Pad, Sheet
Thickness:0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:-
Shape:Square
Series:TGF45
Outline:199.90mm x 199.90mm
Material:Aluminum Oxide filled Silicone
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Detailed Description:Thermal Pad 199.90mm x 199.90mm Square