SY100EP14AUKG
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EP14AUKG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EP14AUKG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SY100EP14AUKG |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC CLK BUFFER 2:5 2GHZ 20TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 25 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.25 | $1.87 | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Supplier Device Package: | 20-TSSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:5 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output: | ECL |
| Other Names: | 1611-SY100EP14AUKG |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | ECL, HSTL, LVPECL |
| Frequency - Max: | 2GHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Detailed Description: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:5 2GHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SY100EP14AUKG, use the request quote form to request SY100EP14AUKG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100EP14AUKG.The price and lead time for SY100EP14AUKG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100EP14AUKG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

