SY100EP111UTG-TR
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EP111UTG-TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EP111UTG-TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SY100EP111UTG-TR |
|---|---|
| Manufacturer | Microchip |
| Description | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2: 1 3 GHz 32-TQFP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.514 | $4.978 | $4.49 | $4.392 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Supplier Device Package: | 32-TQFP (7x7) |
| Series: | 100EP, Precision Edge® |
| Ratio - Input:Output: | 2:10 |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 32-TQFP |
| Output: | LVECL, LVPECL |
| Other Names: | SY100EP111UTG-DKR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Frequency - Max: | 3GHz |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Detailed Description: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:10 3GHz 32-TQFP |
| Base Part Number: | SY100EP111 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SY100EP111UTG-TR, use the request quote form to request SY100EP111UTG-TR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100EP111UTG-TR.The price and lead time for SY100EP111UTG-TR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100EP111UTG-TR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
