SY100EL31ZI-TR
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EL31ZI-TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EL31ZI-TR with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SY100EL31ZI-TR |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.336 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | -4.2 V ~ -5.5 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Series: | 100EL |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Differential |
| Other Names: | SY100EL31ZI TR SY100EL31ZI TR-ND SY100EL31ZITR SY100EL31ZITR-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Function: | Set(Preset) and Reset |
| Current - Quiescent (Iq): | 32mA |
| Current - Output High, Low: | - |
| Clock Frequency: | 2.8GHz |
| Base Part Number: | 100EL31 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SY100EL31ZI-TR, use the request quote form to request SY100EL31ZI-TR pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100EL31ZI-TR.The price and lead time for SY100EL31ZI-TR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100EL31ZI-TR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

