SY100EL31ZG
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EL31ZG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SY100EL31ZG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SY100EL31ZG |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | -4.2 V ~ -5.5 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Series: | 100EL |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Differential |
| Other Names: | 576-2450 SY100EL31ZG-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Function: | Set(Preset) and Reset |
| Current - Quiescent (Iq): | 32mA |
| Current - Output High, Low: | - |
| Clock Frequency: | 2.8GHz |
| Base Part Number: | 100EL31 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SY100EL31ZG, use the request quote form to request SY100EL31ZG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100EL31ZG.The price and lead time for SY100EL31ZG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100EL31ZG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

