SX1781IMLTRT
Semtech
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SX1781IMLTRT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SX1781IMLTRT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SX1781IMLTRT |
|---|---|
| Manufacturer | Semtech |
| Description | SX Series 3.3V 1.2 to 1.4 GHz PLL Frequency Synthesizer w/Integrated VCO MLPQ-16 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.16 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Frequency Synthesizer (RF) |
| Supplier Device Package: | 16-MLPQ (4x4) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-VQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Output: | Clock |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Clock |
| Frequency - Max: | 1.4GHz |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SX1781IMLTRT, use the request quote form to request SX1781IMLTRT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SX1781IMLTRT.The price and lead time for SX1781IMLTRT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SX1781IMLTRT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


