STL015PC2DC030N
Agastat Relays / TE Connectivity
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy STL015PC2DC030N with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. STL015PC2DC030N
Manufacturer Agastat Relays / TE Connectivity
Description CONN PLUG 15POS 30AWG 30IN
(In US Dollars)
5 pcs
Data sheet
Usage:-
Shielding:Unshielded
Series:DUALOBE, Nanonics
Pitch - Connector:-
Pitch - Cable:-
Other Names:3-1589472-3
3-1589472-3-ND
Number of Rows:2
Number of Positions:15
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:14 Weeks
Length:2.50' (762.00mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Features:-
Detailed Description:15 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 2.50' (762.00mm)