SOMC140122K0GRZ
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SOMC140122K0GRZ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SOMC140122K0GRZ
Manufacturer Vishay
Description Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.05W ±100ppm/C BUS Molded 14-Pin DIP Gull Wing SMD T/R