SMM02070C2703FBP00
Vishay Draloric
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SMM02070C2703FBP00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SMM02070C2703FBP00
Manufacturer Vishay Draloric
Description Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 270000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2309