SMM02040C4641FB000
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SMM02040C4641FB000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SMM02040C4641FB000
Manufacturer Vishay
Description Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 4640ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406