SL3S4021FHKH
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SL3S4021FHKH with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SL3S4021FHKH with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | SL3S4021FHKH |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | IC U-CODE RF FE DUAL DIFF 8XQFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 4000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.374 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | RFID Transponder |
| Supplier Device Package: | 8-XQFN (1.6x1.6) |
| Standards: | ISO 18000-6 |
| Series: | U-Code |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-XFQFN Exposed Pad |
| Other Names: | 935299782125 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | I²C |
| Frequency: | 860MHz ~ 960MHz |
| Detailed Description: | RFID Transponder IC 860MHz ~ 960MHz ISO 18000-6 I²C 1.8 V ~ 3.6 V 8-XFQFN Exposed Pad |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply SL3S4021FHKH, use the request quote form to request SL3S4021FHKH pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SL3S4021FHKH.The price and lead time for SL3S4021FHKH depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SL3S4021FHKH.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
