SIT9120AI-2B2-33E125.000000Y
SiTime
SIT9120AI-2B2-33E125.000000Y
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT9120AI-2B2-33E125.000000Y with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9120AI-2B2-33E125.000000Y
Manufacturer SiTime
Description OSC XO 3.3V 125MHZ
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series:SiT9120
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVDS
Other Names:1473-22751-2
SIT9120AI-2B2-33E125.000000Y-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:5 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.032" (0.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:125MHz
Detailed Description:125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):55mA
Current - Supply (Disable) (Max):35mA