SIT9120AI-2B2-33E100.000000T
SiTime
SIT9120AI-2B2-33E100.000000T
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SIT9120AI-2B2-33E100.000000T with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SIT9120AI-2B2-33E100.000000T
Manufacturer SiTime
Description OSC XO 3.3V 100MHZ
(In US Dollars)
3000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.3V
Type:XO (Standard)
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series:SiT9120
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:6-SMD, No Lead
Output:LVDS
Other Names:1473-22742-2
SIT9120AI-2B2-33E100.000000T-ND
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max):0.032" (0.80mm)
Function:Enable/Disable
Frequency Stability:±25ppm
Frequency:100MHz
Detailed Description:100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max):55mA
Current - Supply (Disable) (Max):35mA