SISA10DN
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SISA10DN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SISA10DN
Manufacturer Vishay
Description Semiconcuctor; Mosfet; TrenchFET; N-Channel; 30V; 30A; 3.7mohm @ 10V; PowerPAK 1212-8