SI-B8R09626001
Samsung Semiconductor
SI-B8R09626001
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SI-B8R09626001 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SI-B8R09626001
Manufacturer Samsung Semiconductor
Description LED 5000K 80CRI LM561B
Wavelength:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Viewing Angle:115°
Type:LED Module
Temperature - Test:35°C
Size / Dimension:259.00mm L x 250.00mm W
Series:Finger-SQ32B
Packaging:Tray
Other Names:1510-1234
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lumens/Watt @ Current - Test:154 lm/W
Height:5.80mm
Flux @ Current/Temperature - Test:1420 lm (Typ)
Features:With Connector
Current - Test:385mA
Current - Max:600mA