SCMS5D20-681
Buy SCMS5D20-681 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SCMS5D20-681
Manufacturer Bel
Description FIXED IND 680UH 200MA 7.8 OHM
Type:-
Tolerance:±20%
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Shielding:Shielded
Series:SCMS5D20
Package / Case:Nonstandard
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:100kHz
Inductance:680µH
Height - Seated (Max):0.083" (2.10mm)
Frequency - Self Resonant:-
Detailed Description:680µH Shielded Inductor 200mA 7.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR):7.8 Ohm Max
Current Rating:200mA
Current - Saturation:107mA