SB28B0875-1
Leader Tech Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SB28B0875-1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. SB28B0875-1
Manufacturer Leader Tech Inc.
Description .100" X .875" SQ PLATE FERRITE--
Lead Free Status / RoHS Status
Call
Reference Price
(In US Dollars)
200 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.875" L x 0.875" W (22.23mm x 22.23mm)
Series:Saddle Beads®
Manufacturer Standard Lead Time:4 Weeks
Height - Seated (Max):0.100" (2.54mm)