RLR07C47R0GS
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy RLR07C47R0GS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. RLR07C47R0GS
Manufacturer Vishay
Description Resistor, Metal Film, 47 Ohms, 0.25 W, +/-2%, 250 V, Axial, 100 ppm/C, 500 VAC, 0.025"