QR/P6-12P-C(06)
Buy QR/P6-12P-C(06) with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. QR/P6-12P-C(06)
Manufacturer Hirose
Description CONN PLUG HOUSING 12 POS
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Series:QR/P6
Pitch:0.100" (2.54mm)
Packaging:Bulk
Other Names:221-0163-2-06
Number of Rows:2
Number of Positions:12
Features:Guide Pin
Detailed Description:12 Position Housing for Male Pins Connector Black Panel Mount Rack and Panel