PLY17BS4912R4B2B
Murata Electronics
PLY17BS4912R4B2B
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PLY17BS4912R4B2B with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. PLY17BS4912R4B2B
Manufacturer Murata Electronics
Description COMMON MODE CHOKE 2.4A 2LN TH
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:250V
Size / Dimension:0.965" L x 0.886" W (24.50mm x 22.50mm)
Series:PLY17
Ratings:-
Packaging:Bulk
Package / Case:Horizontal, 4 PC Pin
Operating Temperature:-25°C ~ 60°C
Height (Max):0.512" (13.00mm)
Filter Type:Power Line
Features:-
Detailed Description:2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.4A
DC Resistance (DCR) (Max):-
Current Rating (Max):2.4A