PLY17BS2921R2B2B
Murata Electronics
PLY17BS2921R2B2B
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PLY17BS2921R2B2B with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. PLY17BS2921R2B2B
Manufacturer Murata Electronics
Description COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:250V
Size / Dimension:0.965" L x 0.886" W (24.50mm x 22.50mm)
Series:PLY17
Ratings:-
Packaging:Bulk
Package / Case:Horizontal, 4 PC Pin
Operating Temperature:-25°C ~ 60°C
Height (Max):0.512" (13.00mm)
Filter Type:Power Line
Features:-
Detailed Description:2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 300 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max):300 Ohm
Current Rating (Max):1.2A