PECA-3000
Cherry Switches (ZF Electronics)
PECA-3000
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PECA-3000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. PECA-3000
Manufacturer Cherry Switches (ZF Electronics)
Description SWITCH THUMB BCD 0.1A 50V
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Termination Style:Card Edge/Solder Pad
Series:PE
Section Width:0.300" (7.62mm)